Načítám..

Kariéra

Vedoucí servisu PEUGEOT AUTO KALNÝ

AUTO KALNÝ – Čímice, rodinná společnost, prodejce nových a ojetých vozů posiluje tým v Čímicích.

Pro naši pobočku přijmeme kolegu na pozici Vedoucí servisu.

Náplň Práce

  • Vedení týmu servisních techniků a mechaniků.
  • Kontakt se servisními zákazníky a jejich obsloužení.
  • Organizace práce automechaniků na dílně.
  • Příjem a výdej vozů před a po servisu.
  • Vystavování a vedení příslušných dokumentů.
  • Komunikace v servisním týmu a společné plánování přípravy vozů.

Nabízíme

  • Velmi zajímavá pracovní náplň, vhodná pro automobilové nadšence.
  • Postupný vzdělávací systém.
  • Velmi dobré platové ohodnocení.
  • Produktová školení.
  • Stravenky 100% hrazené + firemní benefity.
  • Sick days.

Odborné požadavky

  • Vynikající komunikační schopnosti.
  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič.
  • Technické znalosti o automobilech.

Všeobecné požadavky

  • Vynikající komunikační dovednosti a příjemné vystupování.
  • Spolehlivost, pečlivost a orientace na zákazníka.
  • Smysl pro hledání nedostatků a jejich řešení.
  • Orientace na týmovou spolupráci.

Požadované vzdělání

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou.

Pracovní podmínky

  • Práce na plný úvazek.
  • Na dobu neurčitou.
  • Pracovní doba PO – PÁ 7:00 – 15:30.

V případě zájmu o pozici a bližší informace nás kontaktujte na tel. 775 207 002 a své životopisy zasílejte na email: mkalna@autokalny.cz

Proč nakupovat od nás

S námi získáte nejen vozidla ve vynikajícím technickém stavu, ale také profesionální přístup a osobní servis. Naši experti jsou vám k dispozici pro jakékoli dotazy ohledně koupě vozidla, ať už hledáte ekonomické malé auto nebo luxusní vůz.

Široká škála vozidel

Přizpůsobujeme naši nabídku, aby odpovídala rozmanitým potřebám a životním stylům našich zákazníků.

Férové ceny předem

Naše ceny jsou stanoveny s ohledem na tržní hodnotu a stav vozidla, takže můžete nakupovat s jistotou.

Důvěřují nám tisíce lidí

Jsme hrdí na to, že jsme si za léta působení na trhu vydobyli pověst spolehlivého partnera.

Celoživotní autoservis

Naše služby nekončí jen u prodeje vozidla. Nabízíme komplexní autoservisní služby, včetně pravidelných technických prohlídek, oprav a údržby vozidel.